„To był świetny pomysł!”

Akcja Zostań wege na 30 dni! wciąż trwa. Cały czas możecie dopisywać się do naszej listy mailingowej dzięki, której przez kolejne 30 dni otrzymacie zestaw porad, przepisów, linków i ciekawostek na temat diety wegetariańskiej. Nie wiesz czy warto? Przeczytaj opinię jednej z naszych ostatnich uczestniczek:

shutterstock_135572054

Od półtora roku jestem wegetarianką. Od półtora roku, dlatego, iż wcześniej miałam 'przerwę’ (wcześniej też kilka miesięcy nie jadłam mięsa), poddałam się z powodów osobistych, gdyż moi bliscy nie mogli i do tej pory nie zaakceptowali mojej decyzji. Ale jak widać, teraz jestem już troszkę silniejsza i nie dam się tak łatwo od tego odwieść. Jestem dumna z tego, że wytrzymałam już tyle czasu na diecie wegetariańskiej i nie zamierzam już nigdy wracać do jedzenia mięsa i ryb.

Natomiast nie o tym miałam tutaj pisać. Do Waszej akcji dołączyłam, gdyż chciałam spróbować 'czegoś więcej’, mianowicie chciałam zobaczyć, jak to jest na diecie wegańskiej. Przy okazji pomyślałam sobie, że może to przyczynić się również do zrzucenia paru kilo, gdyż od paru lat już się odchudzam, co rusz próbuję innych metod, które niestety nie dają oczekiwanych efektów. (…)  Jeśli chodzi o całą akcję, to myślę, że był to świetny pomysł i wiele osób na tym skorzystało. (…) w dalszym ciągu pozostaję wegetarianką :D. Mam nadzieję, że inni przekonali się do wegetarianizmu/weganizmu i do tego, iż można 'przeżyć’, odżywiając się zdrowo i równocześnie nie wyrządzając nikomu krzywdy. I liczę na to, że kiedyś jeszcze zorganizujecie taką akcję. Dała mi ona kolejne powody do przemyśleń i mam teraz sporo fajnych przepisów, które z pewnością od czasu do czasu będę wprowadzać do swojego menu. Tak więc dziękuję. :)

Pozdrawiam,
A.F.

Facebook Comments

Możesz również polubić…

Shares
Skip to content