„Świetne przepisy i ciekawostki, tego potrzebowałam”

Zastanawiasz się jak zdrowo i bezpiecznie przejść na wegetarianizm? Skorzystaj z naszej kampanii Zostań Wege na 30 dni! Dzięki nam otrzymasz mnóstwo przydatnych informacji na temat diety bezmięsnej – porady praktyczne, linki, przepisy i nie tylko! Zobacz co o naszej akcji napisała jej ostatnia uczestniczka!

shutterstock_439940083

Witam serdecznie!

Chciałabym podziękować za tak super akcję. Wegetarianką postanowiłam zostać jakoś pięć miesięcy temu. Do tej pory pamiętam jak rok temu śmiałam się z mojej koleżanki bo została wege i pytałam ” Jak ty możesz żyć bez mięsa?”. Teraz wiem jak to jest. Przeszłam na wegetarianizm gdyż zobaczyłam wykład Garego Yourofsky. Uważam, żę to wspaniały człowiek.

Na początku nie było łatwo. Z jednaj strony nie wiedziałam czy dam radę ale z drugiej strony kocham zwierzęta (a w szczególności krowy) i nie chciałam się przyczyniać do ich śmierci. Jakoś przetrwałam szkolną stołówkę a w domu przyznałam się do tego, że nie chcę jeść mięsa. Usłyszałam w tedy od siostry ” Ale ty tak na poważnie? „. Tak na poważnie. Moja mama to od razu przyjęła i uznała, że to moja decyzja.

Pod koniec września przez przypadek natrafiłam na Waszą stronę. Znalazłam posta o tej akcji i dołączyłam. Nie żałuję, że zrezygnowałam z mięsa.Ostatnio nawet szczerze przeprosiłam tę koleżankę. Oczywiście znajdowały się osoby, które dziwnie reagowały na to, że jestem wege. Np.” Ale ty zdajesz sobie z tego sprawę, że jedząc te warzywa też je zabijasz? One też cierpią. „, usłyszałam to od dorosłego faceta lub ” Wegetarianizm jest bardzo nie zdrowy „.

Oczywiście, że jest zdrowy, przekonałam się do warzyw i zrezygnowałam z KFC. Ta akcja przekonała mnie jeszcze bardziej do wegetarianizmu. Świetne przepisy i ciekawostki, tego potrzebowałam. Mam dopiero 16 lat ale wiem, ze podjęłam dobrą decyzję.

Pozdrawiam, Weronika

Facebook Comments

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Shares