Wegetarianizm – gdzie szukać przepisów? cz.1

Uczestnicy naszej kampanii Zostań Wege na 30 dni, często pytają na zakończenie akcji o dodatkowe linki i źródła, dobrych, sprawdzonych, przepisów bezmięsnych.

shutterstock_251208661

W dzisiejszej notce pokażemy Wam kilka stron i portali internetowych, w których znajdziecie propozycje na dziesiątki, setki, a nawet tysiące dań wegetariańskich i wegańskich. Obiady, śniadania, kolacje, desery, podwieczorki, wypieki – wszystko w wersji bezmięsnej/bezmlecznej.

Puszka.pl – największy polski portal z przepisami wegetariańskimi! Każdy użytkownik może dodać swój przepis. Czytelny system oceniania pozwala wygodnie wyłowić najciekawsze przepisy. W dodatku możemy wybrać jaka dieta nas interesuje (wegetarianizm, weganizm, witarianizm itp.) i wyszukać tylko konkretnych przepisów.

Magazyn Vege – na stronie naszego magazynu znajdziecie garść najciekawszych przepisów numeru. W tym propozycje na dania świąteczne, urodzinowe, garść porad i trików przydatnych w kuchni każdego wegetarianina.

Jadłonomia – najpopularniejszy polski blog na temat diety roslinnej, nagrodzony tytułem Blog Roku. Założycielka – Marta Dymek, zapraszana była wielokrotnie do telewizji, udzielała wywiadów gazetom, mogliśmy usłyszeć ją w radiu i audycjach internetowych. Jadłonomia to skarbnica sprawdzonych przepisów roślinnych!

Wegan Nerd – kolejny blog ogłoszony Blogiem Roku, pełen roślinnych inspiracji. Najlepszy dowód na to, że weganizm może być nie tylko zdrowy ale i pyszny!

Facebook Comments

Możesz również polubić…

Shares
Skip to content