„Trzymam kciuki za całą akcję! Jestem z Wami!”

Chcesz spróbować diety wegetariańskiej? Dołącz do ponad 50 tysięcy osób, które wypróbowało już nasz program Zostań Wege na 30 dni!

shutterstock_251235187

Darmowy, trzydziestodniowy newsletter pełen informacji praktycznych, przepisów i ciekawostek na temat wegetarianizmu. Nie wiesz czy warto? Przeczytaj opinię jednej z uczestniczek naszego programu!

Witam,

Chciałam bardzo podziękować, że tak skutecznie zachęciliście mnie do akcji! Wytrwałam bez najmniejszego problemu chociaż po drodze akurat były święta. Na nic się zdały zachęty: „no zjedz kawałek szyneczki, no przecież nic Ci się nie stanie” albo „no jak to nie zjesz mięska, przecież będziesz miała anemię…” itp. teksty. Na szczęście jestem już dużą dziewczynką i skutecznie odpierałam ataki!:)

Już od dawna chciałam przejść na wegetarianizm, ale ciągle coś mi przeszkadzało… w tej chwili już nie mam wątpliwości, że to jedyny sposób odżywiania, z którym czuję się w porządku moralnie, a mój organizm jest również jak najbardziej na TAK!

Udało mi się również w jakimś stopniu zachęcić moją rodzinę do zmiany proporcji jedzenia warzyw, a w czasie świąt największym powodzeniem cieszył się pasztet sojowy z pomidorami suszonymi i słonecznikiem! Wiem, że z warzyw można wyczarować wszystko i absolutnie się tego nie boję, że będzie mi brakowało mięsa, wędlin itp.

Na pewno nie bez wpływu na moją zmianę myślenia wpłynął młody chłopak ze swoją kurą Fatimą uratowaną z farmy, fantastyczna sprawa! Ja, jako wielka miłośniczka zwierząt, mam psa i dwa uratowane koty, więc nie wyobrażam sobie, żebym mogła je kiedyś zobaczyć na swoim talerzu…

Trzymam kciuki za całą akcję! Jestem z Wami! Będę zachęcała wszystkich, których tylko będę mogła, mam nadzieję, że z pozytywnym rezultatem!:)

Pozdrawiam bardzo bardzo ciepło.

Bogusia

Facebook Comments

Możesz również polubić…

Shares
Skip to content