„Gratuluję pomysłu i wykonania”

Nasz licznik przekroczył 77 tysięcy! Tyle osób zapisało się już do naszego programu „Zostań wege na 30 dni!”. I Ty możesz do nich dołączyć!  Dzięki temu przez kolejne 30 dni będziesz otrzymywać na swoją pocztę maile pełne porad praktycznych dotyczących przejścia na wegetarianizm, przepisów, ciekawostek, jadłospisów, informacji o wege sportowcach itp. Zastanawiasz się czy warto? Przeczytaj opinie naszych ostatnich uczestników projektu.

shutterstock_407638645

Bardzo podobało mi się „nie masz czasu? Zrób kuskus” -więcej takich uwag! Nie należę do pasjonatek gotowania, do tego mała kuchnia. W tym miesiącu zjadłam tyle nowych rzeczy, ile przez wcześniejsze pół roku :p

Witam, na początku chciałbym pogratulować pomysłu jak i wykonania projektu „Zostań wege na 30 dni”, dużo informacji, które zamieszczacie państwo znajduje potwierdzone w innych źródłach co za tym idzie wiedza, którą państwo ofiaruje za darmo jest konkretna, prawdziwa i pomocna za co dziękuje.

Brak uwag, po mimo tego że jestem wegetarianinem (nie jem jaj, nie piję mleka, jem ser), spora część przepisów została mi zapisana na kartce, bo po prostu ich nie znałem, a przepisy są świetne. Tak jak w ankiecie, wszystko super ;). Pozdrawiam!

Ogólnie jestem bardzo zadowolona z akcji i żałuję, że to tylko 30 dni. Weganką już pozostanę.Pz.

Niektóre przepisy są dość pracochłonne lub skomplikowane- szczególnie,gdy ktoś nie ma czasu. Mimo wszystko znalazłam odpowiednie przepisy dla siebie, więc wielkiego problemu nie było, wspaniała akcja, dziękuje za bardzo przydatne maile, oby tak dalej!

Facebook Comments

Możesz również polubić…

Shares
Skip to content