Wegańscy siłacze!

Dieta roślinna i sporty siłowe? Jasne, że tak! W dzisiejszym wpisie prezentujemy sylwetki kilku sportowców, którzy od lat z powodzeniem łączą podnoszenie ciężarów i weganizm.

Dobrze skomponowana dieta roślinna dostarcza nie tylko odpowiedniej ilości białka, ale też żelaza, wapnia, cynku i wszystkich innych niezbędnych makro i mikro składników.

Jeżeli uprawiasz sport, amatorsko lub zawodowo, nie ma żadnego powodu aby rezygnować przy tym z diety roślinnej! Dołącz do rosnącej liczny aktywnych fizycznie, którzy łączą sport z dietą bezmięsną!

MELODY SCHOENFELD

pullup1.png

Instruktorka Strong First, weganka od 14 lat, przy wadze zaledwie 50 kg wyciska nad głowę 24 kilogramowy odważnik jednorącz, podciąga się z 20 kg obciążeniem i gnie w rękach stalowe podkowy.

ED BAUER

promo1-1024x876

Właściciel PlantFit, crossfiter, od lat zaangażowany w promocję diety roślinnej w sporcie.

LUKE TAN

Luke_Tan_weights

Zawodnik sportów siłowych i sylwetkowych, instruktor Strength & Conditioning level 3, instruktor Australian Strength Performance.

KENDRICK FARRIS

KendrickFerris.ShreveportTimes.w830.web

Dwuboista, jedyny reprezentant USA, któremu udało się zakwalifikować na ostatnią Olimpiadę z wynikiem ponad 377 kg!

MIKE MAHLER

jmc20121110-512

Weganin od ponad 20 lat, jeden z najbardziej uznanych instruktorów kettlebell na świecie, trener zawodników UFC. Bez problemu wyrywa nad głowę ponad 55 kg odważnik jednorącz.

Facebook Comments

Możesz również polubić…

Shares
Skip to content