fbpx

Wegański wrestling

Mistrz świata wrestlingu jest weganinem! Wspaniała wiadomość: niedawne zwycięstwo przypadło weganinowi. Możemy cieszyć się nie tylko z tego, ale również z faktu, że Daniel Bryan otwarcie mówi o swoim współczuciu wobec świata, z czego wynika wybór dobroczynnej, wegańskiej diety.

Bryan przeszedł na weganizm w 2009 roku, ponieważ lekarz powiedział mu, że w ten sposób może uniknąć zakażenia gronkowcem złocistym i ogólnie poprawić stan swojego zdrowia.

Przed tą wspaniałą zmianą Bryan miał podwyższony poziom enzymów wątrobowych i musiał brać leki ze względu na wysoki poziom cholesterolu. Obecnie Daniel jest weganinem już od 4 lat. Daje to wyraźne efekty, takie jak wspaniałe samopoczucie i niesamowita kondycja fizyczna. Bryan zauważył ponadto, że bardzo trudno jest go zranić i łatwiej powraca do zdrowia.

Sportowiec jest zagorzałym orędownikiem diety wegańskiej. WWE (World Wrestling Entertainment, największa na świecie federacja wrestlingu – przyp. tłum.) chce dać mu pełną swobodę w mówieniu o tym, jednak publiczność niekoniecznie będzie tak otwarta na jego styl życia, jak Bryan mógłby sądzić.

Niemal 34% Amerykanów i Amerykanek powyżej 20 roku życia jest otyłych, natomiast 34,4% ma nadwagę. Przerażające statystyki mówią, że wśród amerykańskich młodszych nastolatków współczynnik otyłości jest najwyższy na świecie. Według statystyk Centrum Zwalczania i Zapobiegania Chorób (CDC) ponad 18% młodszych nastolatków jest otyłych.

Wegański mistrz wrestlingu pragnie przekazać światu swoją wiadomość na temat diety wegańskiej i tym samym przyczynić się do polepszenia zdrowia, sposobu odżywiania i stylu życia  mieszańców USA.

Posłuchajcie:

Cała załoga Vegan Era jest poruszona tym, że coraz więcej ludzi przechodzi na weganizm i rozpowszechnia informacje o nim na całym świecie.

Mamy nadzieję, że z takimi zwycięzcami świat zmieni się i będzie w pełni korzystał z licznych zalet weganizmu.

Źródło: http://www.veganera.com/AVeganLifeF12-05.htm
Tłumaczenie: Natalia Kołodziejska

Facebook Comments

Może Ci się również spodoba

Shares