Rzeźnie – polskie realia

Przeciwnicy praw zwierząt często zarzucają aktywistom manipulowanie materiałami filmowymi. Przekonują, że drastyczne nagrania zarejestrowane na kamerach pochodzą z Chin lub krajów Trzeciego Świata.

Untitled-2

W Europie hodowcy przestrzegają zasad dobrostanu zwierząt. Jak jest naprawdę? Mamy świeże nagrania z polskiej ubojni. Tak wygląda rzeczywistość ferm przemysłowych na całym świecie. Nie tylko w Chinach.

Hodowle nastawione są na maksymalizowanie zysków i cięcie kosztów. To ostatnie odbywa się zawsze kosztem zwierząt. Godne warunki życia dla zwierząt są nieopłacalne. Nie sposób umożliwić zwierzęciu realizację wszystkich jego potrzeb biologicznych w momencie, kiedy jego jedynym przeznaczeniem jest klatka i końcowa droga do rzeźni.

Jeżeli nie zgadzasz się na realia hodowli masowych dołącz do bojkotu produktów odzwierzęcych. To naprawdę działa! Każdy z nas może mieć wpływ na to co dzieje się ze zwierzętami. Może odmówić udziału w procesie ich wykorzystywania. Spróbuj. Chociaż na 30 dni!

Facebook Comments

Możesz również polubić…

3 komentarze

 1. Mateusz pisze:

  W zupełności się zgadzam i na pewno dołączę do bojkotu!

    

 2. IWONA SOCHA pisze:

  zgadzam się!!!

    

 3. xx pisze:

  Sprawy kulturowe determinują cała resztę. Przecież rolnicy którzy pragną zabijać bez ogłuszania, to po prostu barbarzyńcy. Przecież fundamentalista, fanatyk katolicki Terlikowski twierdzi, że szczur niema duszy, bo jest szczurem. Podobnie więc jak ci rolnicy jest produktem propagandy katolickiej, nie mającej żadnych hamulców, Boga Jedynego czy wartości moralnych ! Jednak to my jetesmy temu winni, bo tolerujemy takie zapatrywania, bo pozwalamy je głosić gdy powinny być tak samo zakazane jak pochwała faszyzmu. Upodlają człowieka !

    

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Shares
Skip to content