„Czuję się lepiej, lekko i mam ogromną satysfakcję z tego co jem”

Chcesz spróbować diety wegetariańskiej? Wypróbuj nasz program Zostań Wege na 30 dni! Dzięki niemu każdego dnia będziesz otrzymywać maila ze wskazówkami, przepisami i poradami praktycznymi na temat diety bezmięsnej.

shutterstock_282439454

To nic nie kosztuj! W naszej kampanii wzięło udział już ponad 50 tysięcy osób. Przeczytaj opinię jednej z naszych ostatnich uczestniczek!

Witam, dziękuję za tą akcję. Wytrwałam 30 dni bez mięsa, obejrzałam multum filmików ukazujących prawdę o mięsie, a swoją uzyskaną wiedzą dzielę się ze znajomymi i rodziną. Mleko krowie – zastąpiłam ryżowym i sojowym, parówki- parówkami sojowymi, wędlinę- wędliną z białek z warzywami, pasztet – pasztetem wegańskim, ser- serem wegańskim i tofu. Słodycze również można znaleźć bez produktów odzwierzęcych.

Czuję się lepiej, lekko i mam ogromną satysfakcję z tego co jem. Nie obżeram się w MC czy KFC ,bo tam nie ma nic wege:) Jem dużo warzyw, piję dużo soków,nie mam zgagi po posiłkach,mam więcej energii,mniej wydaję na jedzenie. I co najważniejsze: zniknął mi łupież pstry z ciała, z którym borykałam się kilka lat.

Dziękuję za Waszą akcję i pozdrawiam gorąco.

Ewa

Facebook Comments

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Shares
Skip to content