Chcę być świnką, nie żywym inwentarzem
W imieniu poznańskiej grupy VegeON! chcielibyśmy serdecznie zaprosić na demonstrację, która odbędzie się 30.01 w Poznaniu. Poniżej plan.
Start – godz. 13, plac Wiosny Ludów, pod pomnikiem Starego Marycha (obok centrum handlowego Kupiec Poznanski). Maszerujemy ulicami Szkolną, docieramy na Stary Rynek, a potem kierujemy się Paderewskiego na Plac Wolności. Całość przewidziana do godziny 15.
Następnie zapraszamy wszystkich głodnych i zmarznietych (szczegolnie tych przyjezdnych) na Skłot Rozbrat (ul. Pułaskiego 21A) na wegąński cieply obiadek.
O godzinie 17, sklot Rozbrat, odbedzie się wykład Uli Zarosy (filozofka, Uniw. Szczecinski) nt. „Podmiot vs. Przedmiot. Hodowla przemyslowa a wyzwolenie zwierzat”
Po wykladzie zapraszamy na koncert – Regres, Blind Date (wiecej info : http://forum.hard-core.pl/viewtopic.php?f=4&t=35011). Na koncercie będzie dużo jedzenia w ramach benefitu na działanie vegeON!. W przerwie miedzy kapelami przewidziane fireshow.
Najnowsze komentarze